Linki sponsorowane

Google mówi że linki sponsorowane to najtańsza forma reklamy internetowej. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach jest ważne dla osób, które chcą się liczyć w Internecie. Według statystyk, około 80% ruchu na stronie pochodzi z wyszukiwarek internetowych. Zdecydowana większość internautów średnio sprawdza około 15 pierwszych wyników. Jeśli strona zajmuje dalsze pozycje, to ma znikomy ruch, a co za ...

Jak i skąd zdobywać linki?

Jak i skąd zdobywać linki?
Jednym z problemów pozycjonera jest to, skąd ma wziąć cenne i wartościowe linki, których SEO moc przechodziłaby na pozycjonowaną stronę. Wiele zależy oczywiście od rodzaju, tematyki i trudności słowa kluczowego – w tych mniej trudnych nierzadko wystarczy nawet kilka linków ze zwykłych katalogów stron. Przy trudniejszych słowach kluczowych konieczne jest jednak znaczne różnicowanie źródeł linków.

SEO w pigułce

SEO w pigułce
Niewiele osób wie i rozumie, czym jest SEO, na jakiej zasadzie działa ta branża, jakie są jej cele, założenia i jaką wartość przedstawia dla przeciętnego przedsiębiorcy. Kiedy jednak pojmie się, że pozycjonowanie stron jest jedną z najprostszych i najbardziej efektywnych form reklamy w Internecie, otwiera to przedsiębiorcom niesamowite możliwości dla prowadzenia kampanii reklamowych i marketingowych.